چنانچه قصد ورود به بازار ثبت دامنه را دارید گام اول شما کسب یک نمایندگی ثبت دامنه می باشد و البته اگر بخواهید به صورت مستقیم از شرکت های رجیسترار نمایندگی کسب نمایید، دست کم نیاز به چندین میلیون تومان برای پرداخت به عنوان اعتبار اولیه خواهید داشت.

شاید این موضع برای شما چندان به صرفه نباشد و از این روی بهترین راهکار برای این موضوع استفاده از خدمات نمایندگی دامنه می باشد. در این حالت توکانت به عنوان واسط میان شما و شرکت رجیسترار خواهد بود و به این ترتیب نیازی به پرداخت مبالغ چشمگیر به عنوان اعتبار اولیه نخواهد بود.

نمایندگی ثبت و فروش دامنه

توکانت به عنوان نماینده رسمی رجیسترارهای بزرگی همچون Directi ، Resello و OnlineNic فعالیت داشته و پنل نمایندگی ثبت دامنه با امکانات کامل و دقیقا همانند پنل خود رجیسترارها در اختیار کاربران قرار می دهد. همچنین با توجه به تعداد بالای دامنه های ثبت شده توسط توکانت و تراکنش های مالی متعدد این امکان به وجود آمده تا نمایندگان از امتیاز بالا و تخفیفات ویژه در پنل نمایندگی ثبت دامنه برخوردار باشند. با توجه به اینکه خدمات ثبت دامنه مستقیم خواهد بود شما هیچگونه تفاوتی از لحاظ کیفیت یا امکانت با دریافت خدمات مستقیم از شرکت رجیسترار ملاحظه نخواهید کرد و دارای یک کنترل پنل کاملا مستقل خواهید بود.سرویس مشخصات قیمت سفارش
GTLD Reseller 01 ۵ عدد دامنه جهانی با پسوند انتخابی ۲۲۵,۰۰۰ تومان سفارش
GTLD Reseller 02 ۱۰ عدد دامنه جهانی با پسوند انتخابی ۴۴۵,۰۰۰ تومان سفارش
GTLD Reseller 03 ۲۵ عدد دامنه جهانی با پسوند انتخابی ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان سفارش
GTLD Reseller 04 ۵۰ عدد دامنه جهانی با پسوند انتخابی ۲,۱۷۵,۰۰۰ تومان سفارش
GTLD Reseller 05 ۱۰۰ عدد دامنه جهانی با پسوند انتخابی ۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان سفارش

برای اطلاعات بیشتر و دریافت نمایندگی دامنه با واحد ثبت دامنه تماس حاصل نمایید.

شما می توانید به مشتریان خود کنترل پنل دامنه با امکانات مدیریتی کامل و با نام تجاری خودتان ارائه نمایید.

در پنل نمایندگی ثبت دامنه، امکان ثبت آنی تمام پسوندهای دامنه های جهانی که رجیسترار اصلی از آنها پشتیبانی می کند میسر می باشد.

در کلیه قسمت ها من جمله Whois دامنه ها هیچگونه اطلاعاتی از توکانت وجود ندارد و تمامی دامنه ها با نام تجاری شما ثبت می شوند.