زمستان سال ۱۳۸۷ بود که اعضای گروه توکا با هدف ارائه خدماتی فراگیر در زمینه فناوری اطلاعات گرد هم آمدند. پس از سه سال فعالیت و کسب تجارب موفق، شرکت فناوران شبکه توکا به صورت رسمی به ثبت رسید و فعالیت خود را با برند "توکانت" به عنوان یکی از شرکت های برتر میزبانی وب در ایران از اول سال ۱۳۹۰ آغاز نمود.

هدف اصلی ما از بدو تاسیس، ایجاد راهکارهایی دانش بنیاد و بومی سازی فن‎آوری های روز دنیا بوده است و در این راه همیشه در تلاش هستیم بستری با بالاترین سطح کیفی را در اختیار کاربران گرامی قرار دهیم.

درباره ما

از سال ۱۳۹۱ و همزمان با گسترش تیم توکانت، توانستیم با یاری خداوند متعال و به پشتوانه همراهی کاربران گرامی به یکی از برترین ارائه کنندگان خدمات سرورهای مجازی و اختصاصی در ایران تبدیل شویم. همچنین در جهت گسترش خدمات میزبانی و با به کارگیری روابط بین الملل توانسته‌ایم به صورت پایدار در سه قاره آسیا، اروپا و آمریکا به ارائه خدمات بپردازیم. از سال ۱۳۹۲ به صورت موازی ارائه سرویس های میزبانی سرور (کولوکیشن) و خدمات مبتنی بر رایانش ابری را آغاز کردیم. توکانت افتخار دارد اولین شرکتی ایرانی باشد که با استفاده از تکنولوژی رایانش ابری، خدماتی مثل SaaS ، IaaS و PaaS را پیاده سازی نموده و در زمره شرکت های پیشگام در زمینه میزبانی وب قرار بگیرد.

فعالیت های فناوران شبکه توکا تنها در زمینه میزبانی وب خلاصه نشده بلکه در بسیاری از شاخه های فناوری اطلاعات فعال بوده و خدمات متفاوتی را در اختیار کاربران قرار می دهد. ما با ایجاد و گسترش ظرفیت های ساختاری و تشکیلاتی هموارد در سدد ارائه راه حل های خلاقانه و راهبردی برای مشتریان می باشد. یکی دیگر از اهداف کلان ما در این راه استقلال و سودآوری ملی هر یک از زمینه های فعالیتی بوده و برای تحقق این امر سعی بر انتقال مرتب سطوح جدید اطلاعات به داخل کشور و تلاش برای بومی سازی آن داشته ایم. امید است با عنایت ایزد منان و کاربران گرامی که همواره یار و همراه شرکت بودند و با تکیه بر همت و تلاش خستگی ناپذیر شبانه روزی پرسنل خود به روند صعودی خود بیش از پیش ادامه دهیم و همواره در کنار شما عزیزان باشیم.

شناسه ملی : ۱۴۰۰۰۰۱۶۴۹۳
شماره ثبت : ۵۰۴
تاریخ تاسیس : ۱۳۹۰/۰۶/۱۲
نوع شخصیت حقوقی : مسئولیت محدود
عنوان شخصیت حقوقی: شرکت فناوران شبکه توکا
شماره تماس : ۳۴۲۱۲۱۷۲ - ۰۲۶

همکاران ما در توکانت

Paul Shepherd

Art Director


Karen Donut

Account manager


Nick Everdeen

SEO specialist


Karen Donut

Account manager